از فاکتورهای مهم در ساخت کارخانه آسفالت استفاده از قطعات مرغوب و استاندارد است که موجب افزایش طول عمر تجهیزات و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری کارخانه می گردد.گروه صنعتی آسفالت کالا با بیش از 10 سال تجربه و تخصص در طراحی و ساخت کارخانه آسفالت طرح مارینی در تناژهای 60 تا 240 تن در ساعت با رطوبت 3 درصد تمام اتوماتیک آماده پذیرش سفارش کارخانه آسفالت می باشد. آسفالت کالا با بهره گیری از کادر مجرب و متخصص کلیه امور مرتبط با طراحی و تولید کارخانه آسفالت را در حداقل زمان ممکن و با بهترین قیمت تمام شده مطابق با سفارش مشتریان به انجام می رساند.

از ویژگی های کارخانه آسفالت طرح مارینی تولید شده توسط گروه آسفالت کالا, تضمین برابری تناژ تولیدی با ظرفیت اِسمی کارخانه, کاهش مصرف سوخت و بهینه سازی در مصرف انرژی است. انجام تمامی مراحل عیب یابی نهایی محصول با مونتاژ و دمونتاژ کارخانه در محل کارگاه پیش از حمل و تحویل به مشتری توسط استادکاران و متخصصان ما به بهترین نحو ممکن انجام می پذیرد.

 

asphalt-plant-installation

خدمات ما

کارشناسان مجرب و متخصص در آسفالت کالا تمامی خدمات مرتبط با مونتاژ صحیح قطعات کارخانه را با بهترین کیفیت و مطابق با استانداردهای روز جهانی به مشتریان گرامی ارائه می نمایند.
نصب و مونتاژ قطعات با استاندارد بالا و در سریعترین زمان ممکن
عیب یابی و رفع تمامی نواقص و بهینه سازی در مرحله بین گرم
تحویل کامل کارخانه با تناژ واقعی تولید آسفالت
انتقال و جا به جایی کارخانه آسفالت به محل جدید

مشاوره و کارشناسی

جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در آسفالت کالا تماس بگیرید

خدمات نصب و راه اندازی کارخانجات برندهای